Drzwi do potrzeb specjalnych

urbanfactory-1179931

Na specjalne potrzeby w zakresie drzwi, używanych w pomieszczeniach wymagających najwyższej higieny i trwałości na lata (np. laboratoria, sale operacyjne) doskonałą odpowiedź znalazła firma Terrum. Na www.terrum.pl znajdziemy ofertę drzwi i bram, przystosowanych specjalnie dla służby zdrowia, w tym na przykład drzwi używane na blokach operacyjnych i na salach zabiegowych. Wysoka jakość, odporność na wilgoć, trwałość i spełnienie odpowiednich norm ma w tym przypadku jeszcze większe znaczenie. Takie drzwi są bardzo lekkie (co we wnętrzach szpitali czy przychodni zdrowia jest wielkim atutem), jednocześnie także niezwykle trwałe, odporne za wszelkiego rodzaju uderzenia i zarysowania. Materiał, z którego wykonane są takie drzwi (laminat poliestrowy, wzmocniony włóknem szklanym) ma właściwości antybakteryjne. Specjalnym typem drzwi używanym w salach operacyjnych są drzwi wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Innym rodzajem drzwi wymagających niestandardowych rozwiązań są drzwi używane w chłodniach, lub innych pomieszczeniach o obniżonej temperaturze, czy wysokiej wilgotności.

Takie drzwi są mocne i trwałe a ich skrzydło ma grubość 80 abo 120 mm (w zależności od konkretnego modelu). Są one bardzo wytrzymałe a także łatwo utrzymać je w czystości, co w tego typu pomieszczeniach jest sprawą priorytetową.

 

Warto poszukać najlepszej jakości

 

Jeśli potrzebujemy nieszablonowych rozwiązań zdecydowanie warto poświęcić więcej swojego czasu i uwagi po to, aby znaleźć najlepszej jakości produkt. Dobre drzwi do zadań specjalnych powinny być połączeniem świetnej jakości z walorami estetycznymi i łatwością codziennego użytkowania oraz konserwacji. Z pewnością każdy wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego w ofercie firmy Terrum. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto skonsultować się z doświadczonym pracownikiem firmy Terrum, który korzystając ze swojej wiedzy z pewnością doradzi najbardziej odpowiedni do naszych potrzeb produkt, np: bramy toruń . Wtedy wybór najlepszego produktu stanie się o wiele łatwiejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>