Kiedy warto zainwestować w system platform parkingowych?

Problemy z parkowaniem ze względu na mało miejsca? To żaden problem, jeśli wybierzemy platformy parkingowe!

Z samochodów korzystamy na co dzień. W jednej rodzinie często jest po parę pojazdów dla każdego jej członka. Parkujemy pod pracą, przy centrach handlowych, centrach miast. W związku z tym pojawia się problem – mała liczba miejsc parkingowych.

Tam, gdzie przestrzeni jest zbyt mało, coraz częściej buduje się wielopoziomowe parkingi pozwalające na jeszcze uzyskanie nowych miejsc. Można spotkać się także ze specjalnymi konstrukcjami – platformami parkingowymi, które pozwalają na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni nawet tam, gdzie jest jej bardzo mało.

Platformy parkingowe – dodatkowe miejsce do parkowania

Pod pojęciem platform parkingowych znajduje się specjalne platformy metalowe, które pozwalają na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do parkowania – w przestrzeniach publicznych czy też w prywatnych garażach.

Platformy te działają podobnie, na przykład platforma parkingowa od Metaltech – jednego z liderów w ich produkcji – pozwala na postój samochodów na dwóch poziomach na jednym miejscu parkingowym. Dzięki temu można podwoić liczbę miejsc postojowych na parkingu!

Platformy parkingowe to nowoczesne, łatwe w obsłudze konstrukcje, które są sterowane elektrycznie. Gdy użytkownik samochodu chce zaparkować na platformie, naciska przycisk. Platforma obniża się i można ustawić na niej pojazd. Następnie należy z niego wyjść i ponownie nacisnąć przycisk. Platforma podniesie się, unosząc pojazd do góry, a tym samym zrobi dodatkowe miejsce pod spodem dla jeszcze jednego pojazdu.

Platformy parkingowe – kiedy warto w nie zainwestować?

Zasadniczo, platformy parkingowe to dobry wybór do różnych przestrzeni, gdzie nie ma zbyt wielu miejsc do parkowania. Sprawdzą się one zarówno na parkingach biur, centrów handlowych, firm, a także w prywatnych garażach. Nowoczesna platforma parkingowa od Metaltech to doskonały wybór do wielu miejsc!

Warto jednocześnie pamiętać o tym, że do zamontowania platformy parkingowej potrzebna będzie odpowiednia przestrzeń – garaż musi być wyższy, aby można było bez trudu umieścić w nim samochody na dwóch poziomach jednocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>