KMLEDS czy naprawdę wartę swojej ceny?

Nowość na rynku, produkt renomowanej firmy KMIeds (www.kmleds.com), specjalizującej się w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości i mocy chipów LED, opartych na najnowszych technologiach i przeznaczonych dla profesjonalnych, wysokiej klasy urządzeń.

Produkt firmy KMleds o mocy 3W, 10W, 60W oraz 100W charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Do produkcji półproduktów wykorzystano tu najwyższej jakości materiały, podwyższające jakość i żywotność produktu końcowego. Półprodukty są łatwe do zastosowania oraz kompatybilne z wieloma odbiornikami.

Oprócz długiej żywotności, produkt ten cechuje się krótkim czasem reakcji, energooszczędnością oraz wykorzystywaniem niskiego napięcia stałego „DC”. Zakłada możliwość stosowania w ciężkich warunkach (np. niskie temperatury), jest również odporny na kurz i pył. Spełnia wszelkie standardy, w tym standardy RoHS.

Jeśli jesteś człowiekiem, któremu zależy przede wszystkim na jakości i niezawodności sprzętów, nie zaś na ich niskiej cenie, co z kolei odbija się na niedokładnym, a co za tym idzie awaryjnym wykonaniu, z pewnością zainteresujesz się firmą KMleds. Firma posiada w swojej ofercie najwyższej jakości emitery LED, które cechują się dokładnością wykonania, przyjemnym dla oka światłem oraz długim czasem działania.

Produkty z serii KML-60WK to wysokogatunkowe emitery LED. Asortyment należący do tej rodziny zdobył zaufanie klientów dzięki bezawaryjnemu działaniu. Sprzęt potrafi przez długie lata działać dokładnie tak samo, jak w dniu zakupu. Co ważne – wszystkie produkty oferowane przez KMleds spełniają wymagania Unii Europejskiej i są wykonywane z jej wytycznymi. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa dla zamawiających.

Firma KMleds od początku stawiała na jakość wykonania swoich produktów, nie zaś na minimalizowanie kosztów. Wysokiej klasy sprzęt musi zostać wykonany pieczołowicie, a każdy etap jego produkcji musi być dokładnie kontrolowany. Dzięki tym procesom emiter KML-60WK to pewny wybór. Kupując produkt www.kmleds.com masz gwarancję, że zakupiony towar nie zawiedzie cię w najmniej oczekiwanym momencie, a konieczność jego wymiany nadejdzie dopiero po latach.

Są bardzo łatwe do zastosowania, mogą współpracować z wieloma odbiornikami.

Podstawowe cechy:

  • Długi czas „życia”
  • Krótki czas reakcji
  • Niskie napięcie stałe „DC”
  • Energooszczędne
  • Doskonałe chłodzenie
  • Spełniają standard RoHS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>