Zabezpieczenie stóp przed wilgocią – postaw na ochronne obuwie gumowe

Bądź zapobiegawczy – zaopatrz się w produkty odporne na zniszczenia i działanie czynników zewnętrznych, doskonale zabezpieczające stopy pracowników. Wytrzymałe obuwie robocze to podstawowy element wyposażenia firmy przestrzegającej przepisy BHP.

Współczesny rynek oferuje pracownikom doskonałej, wysokiej jakości obuwie ochronne BHP. Produkty te są odporne zarówno na wszelkiego rodzaju zniszczenia, jak i na działanie czynników zewnętrznych. Stanowią podstawowe wyposażenie firm przestrzegających przepisy BHP.

W ciągłej sprzedaży występują buty robocze ze wzmocnionym podnoskiem oraz charakteryzujące się właściwościami antygrzybicznymi. Obecnie buty robocze posiadają także właściwości absorpcji energii w podeszwie. Dzięki takim cechom zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa osobom je użytkującym. W ofercie na rynku znajduje się szereg modeli obuwia roboczego, między innymi sandały, trzewiki robocze, czy gumofilce i obuwie wykonane z gumy naturalnej. Wszystkie doskonale wykonane, trwałe i wytrzymałe, ergonomiczne, zapewniające komfort użytkowania i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wśród obuwia roboczego niezwykle popularne są gumofilce, w tym gumofilce PCV oraz gumofilce z naturalnej gumy Bruno i Gunnar. Są to buty robocze, ocieplane filcem, o właściwościach antypoślizgowych. Doskonale zabezpieczają stopę pracownika przed zimnem, wilgocią oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Dodatkowo, część produktów tej kategorii, szczególnie te, wykonane z gumy naturalnej, zachowują elastyczność nawet w niskich temperaturach i ciężkich warunkach zewnętrznych. Nie pękają, a zatem są niezwykle wytrzymałe w trudnych warunkach atmosferycznych. Polecane na przykład do prac w budownictwie, czy tez rolnictwie.

Na rynku dostępne są także buty robocze gumowe, które przeznaczone są  przede wszystkim do prac w środowisku mokrym i wilgotnym, na przykład w budownictwie, rolnictwie czy przy pracach porządkowych prowadzonych na zewnątrz. Wśród nich znajdują się gumowce PCV oraz buty gumowe z PCV. Wszystkie modele doskonale chronią stopę pracownika przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Spełniają swoje podstawowe funkcje zabezpieczające higienę stóp, dodatkowo modele ocieplane filcem, zapewniają odpowiedni poziom ciepłoty stopom osób je użytkujących. Buty gumowe https://www.glovex.com.pl/shop/pl/p/Buty-gumowce-PCV-Czarne-teXXor-6710/7279 dla podniesienia komfortu ich użytkowania, są odpowiednio profilowane, przez co stanowią obuwie pewne i zarazem wygodne.

Dobry pracodawca zapewnia także pracownikom odpowiednie obuwie na okres zimowy. Najczęściej buty na ten okres roku wykonane są z naturalnych skór, czy tworzyw ekologicznych i posiadają specjalne zabezpieczenia w obrębie podnosków – często metalowe i kompozytowe. Znane są ich właściwości antyprzebiciowe, dzięki stalowym i kevlarowym wzmocnieniom. Wszystkie tego typu modele obuwia ocieplane są tak zwana ociepliną „boa”, czyli tak zwanym barankiem syntetycznym. Do tej grupy produktów zaliczają się trzewiki robocze ocieplane i buty robocze ocieplane wysokie.

Ponadto na rynku branżowym występują mokasyny, trzewiki, półbuty oraz sandały robocze. Każdy pracodawca, biorąc pod uwagę wymogi swojej branży, znajdzie odpowiedni model obuwia dla potrzeb zatrudnianych przez siebie pracowników.

Oferowane przez firmę Glovex obuwie posiada liczne właściwości, w tym przeciwślizgowe, antygrzybiczne oraz amortyzujące wstrząsy w obrębie obcasa i w podeszwie. Te i wiele więcej modeli oraz akcesoriów znajdą Państwo w sklepie internetowym https://www.glovex.com.pl/shop/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>